0 0
0,00 

iSMA-B-MAC36NL zwycięzcą konkursu AHR Expo Innovation Awards 2022 w kategorii Automatyka Budynkowa!

Hybrydowy kontroler IoT, działający w środowisku Niagara Framework  iSMA-B-MAC36NL, został wybrany najlepszym produktem w kategorii automatyki budynkowej w konkursie 2022 AHR Expo Innovation Awards. Jest to prestiżowe wyróżnienie przyznawane w kategoriach: automatyka budynkowa, chłodzenie, ogrzewanie, jakość powietrza w pomieszczeniach, instalacja wodno-kanalizacyjna, chłodnictwo, oprogramowanie, rozwiązania zrównoważone, narzędzia i przyrządy oraz wentylacja. Jurorzy oceniają zgłoszone produkty w oparciu o innowacyjny projekt, kreatywność, zastosowanie, wartość i wpływ na rynek.

Otrzymanie najważniejszej nagrody na największych targach na świecie (na ostatnim AHR Expo było ponad 2000 wystawców ze 112 krajów na 500 000 m2, a targi odwiedziło ponad 50 000 osób) w konkursie honorującym innowacyjność, wartość produktu na przyszłość, potwierdzają najwyższą jakość naszego kontrolera iSMA-B-MAC36NL.
Zwycięzca, iSMA-B-MAC36NL, to kontroler aplikacji obsługiwany przez Niagara Framework z 36 wejściami/wyjściami, 2 portami Ethernet, 2 portami USB i wyjściem HDMI, aby zapewnić wizualizację globalnie i lokalnie w ekonomicznym rozwiązaniu typu „wszystko w jednym”. Jest to stacja robocza dla rozwiązania mini-BMS z wyjściem HDMI oparta na wbudowanym serwerze WWW i dwoma portami USB, które można obsługiwać za pomocą podłączonej myszy i klawiatury.

Wiadomości źródłowe